Hlásná a předpovědní povodňová služba
Český hydrometeorologický ústav

Hydrologická služba - přehled hlásných profilů

Kraj Pobočka ČHMÚ Ucelená povodí ČR Kategorie  
     

Mapové zobrazení

Hlásné profily povodňové služby

Tisk stránky / Profily s aktuálním měřením

/ Hydrologické předpovědi

Řazeno dle :

Č.p. Ev. list.
o.p.
Hydr. pořadí Tok Název stanice Provozovatel ORP Kat. Předp.
1 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-01-005 Labe Špindlerův Mlýn ČHMÚ Hradec Králové Vrchlabí B  
2 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-01-005 Labe Labská ČHMÚ Hradec Králové Vrchlabí A  
3 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-01-020 Malé Labe Horní Lánov OÚ Lánov Vrchlabí B  
4 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-01-028 Čistá Rudník OÚ Rudník Vrchlabí B  
5a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-01-033 Labe Vestřev ČHMÚ Hradec Králové Trutnov A  
6 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-01-048 Pilníkovský potok Pilníkov - most OÚ Pilníkov Trutnov B  
8 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-01-067 Labe Les Království ČHMÚ Hradec Králové Dvůr Králové nad Labem A  
8a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-01-081 Labe Brod Povodí Labe Hradec Králové Jaroměř B  
9 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-02-009 Úpa Horní Maršov ČHMÚ Hradec Králové Trutnov A  
10 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-02-021 Úpa Horní Staré Město ČHMÚ Hradec Králové Trutnov B  
10a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-02-055 Úpa Zlíč ČHMÚ Hradec Králové Náchod A  
12 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-03-013 Metuje Maršov nad Metují ČHMÚ Hradec Králové Náchod A  
13 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-03-031 Metuje Hronov ČHMÚ Hradec Králové Náchod B  
14 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-03-051 Metuje Krčín ČHMÚ Hradec Králové Nové Město nad Metují A  
15 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-01-04-001 Labe Jaroměř - Josefov MěÚ Jaroměř Jaroměř B  
16 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-01-001 Divoká Orlice Orlické Záhoří ČHMÚ Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou B  
17 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-01-011 Divoká Orlice Nekoř ČHMÚ Hradec Králové Žamberk A  
18 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-01-047 Zdobnice Slatina nad Zdobnicí ČHMÚ Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou B  
19 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-01-050 Divoká Orlice Kostelec nad Orlicí ČHMÚ Hradec Králové Kostelec nad Orlicí A  
20 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-01-055 Bělá Jedlová v Orlických horách Povodí Labe Hradec Králové Dobruška B  
20a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-01-059 Bělá Skuhrov ČHMÚ Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou B  
21 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-01-077 Kněžná Rychnov nad Kněžnou ČHMÚ Hradec Králové Rychnov nad Kněžnou B  
22 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-02-009 Tichá Orlice Lichkov OÚ Lichkov Králíky B  
23 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-02-023 Tichá Orlice Letohrad - Kunčice MěÚ Letohrad Žamberk B  
23a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-02-033 Tichá Orlice Dolní Libchavy ČHMÚ Hradec Králové Ústí nad Orlicí B  
24 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-02-046 Třebovka Třebovice OÚ Třebovice Česká Třebová B  
24a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-02-056 Třebovka Hylváty ČHMÚ Hradec Králové Ústí nad Orlicí B  
25 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-02-059 Tichá Orlice Ústí nad Orlicí - Kerhartice MěÚ Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí B  
26 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-02-074 Tichá Orlice Čermná nad Orlicí ČHMÚ Hradec Králové Kostelec nad Orlicí A  
27 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-03-007 Orlice Týniště nad Orlicí ČHMÚ Hradec Králové Kostelec nad Orlicí A PP
28 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-03-016 Dědina Chábory ČHMÚ Hradec Králové Dobruška B  
29 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-02-03-048 Dědina Mitrov ČHMÚ Hradec Králové Hradec Králové A  
30 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-01-001 Labe Hradec Králové Magistrát města Hradce Králové Hradec Králové B  
31 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-01-019 Labe Němčice ČHMÚ Hradec Králové Pardubice A  
32 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-02-019 Loučná Litomyšl ČHMÚ Hradec Králové Litomyšl B  
33 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-02-040 Loučná Cerekvice nad Loučnou ČHMÚ Hradec Králové Litomyšl B  
34 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-02-074 Loučná Dašice ČHMÚ Hradec Králové Pardubice A  
35 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-03-009 Chrudimka Hamry ČHMÚ Hradec Králové Hlinsko B  
36 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-03-025 Chrudimka Padrty Povodí Labe Hradec Králové Chrudim B  
35a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-03-025 Chrudimka Přemilov ČHMÚ Hradec Králové Chrudim B  
37 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-03-031 Chrudimka Svídnice ČHMÚ Hradec Králové Chrudim A  
37a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-03-055 Krounka Otradov VHD Povodí Labe Hradec Králové Hlinsko B  
38 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-03-060 Novohradka Luže ČHMÚ Hradec Králové Chrudim B  
39 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-03-073 Žejbro Leštinka OÚ Leštinka Chrudim B  
40 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-03-096 Ležák Bítovany OÚ Bítovany Chrudim B  
41 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-03-102 Novohradka Úhřetice ČHMÚ Hradec Králové Chrudim B  
42 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-03-109 Chrudimka Nemošice ČHMÚ Hradec Králové Pardubice A  
43 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-04-059 Labe Přelouč ČHMÚ Hradec Králové Přelouč A PP
44 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-05-007 Doubrava Bílek ČHMÚ Hradec Králové Chotěboř B  
45 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-03-05-021 Doubrava Pařížov ČHMÚ Hradec Králové Chrudim B  


  1  2  3  4  5  6   >   >>
Počet vyhledaných záznamů : 429
Celkový počet stránek : 9

/ Celkový čas dotazu : 0.085 s