Hlásná a předpovědní povodňová služba
Český hydrometeorologický ústav

Hydrologická služba - přehled hlásných profilů

Kraj Pobočka ČHMÚ Ucelená povodí ČR Kategorie  
     

Mapové zobrazení

Hlásné profily povodňové služby

Tisk stránky Profily s aktuálním měřením

Hydrologické předpovědi

Řazeno dle :

Č.p. Ev. list.
o.p.
Hydr. pořadí Tok Název stanice Provozovatel ORP Kat. Předp.
230 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-02-0710-0-00-60 Bystřice Ostrov Povodí Ohře Chomutov Ostrov B PP
232 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-02-121 Ohře Stranná Povodí Ohře Chomutov Chomutov A  
233 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-03-028 Ohře Žatec Povodí Ohře Chomutov Žatec B  
234 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-03-112 Chomutovka Třetí Mlýn Povodí Ohře Chomutov Chomutov B  
235 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-04-005 Ohře Louny ČHMÚ Ústí nad Labem Louny A PP
235a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-05-001 Labe Litoměřice Povodí Labe Hradec Králové Litoměřice B  
236 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-05-021 Labe Ústí nad Labem ČHMÚ Praha Ústí nad Labem A PP
237 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-01-016 Loupnice VD Janov Povodí Ohře Chomutov Litvínov B  
238 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-01-022 Bílý potok Záluží Povodí Ohře Chomutov Litvínov B  
239 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-01-0510 Bílina Bílina Povodí Ohře Bílina A  
240 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-01-092 Bílina Trmice ČHMÚ Ústí nad Labem Ústí nad Labem A  
241 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-02-026 Jílovský potok Libouchec OÚ Libouchec Ústí nad Labem B  
242 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-03-012 Ploučnice Stráž pod Ralskem ČHMÚ Ústí nad Labem Česká Lípa B  
243 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-03-017 Panenský potok Jablonné v Podještědí MěÚ Jablonné v Podještědí Liberec B  
244 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-03-026 Ploučnice Mimoň ČHMÚ Ústí nad Labem Česká Lípa A  
245 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-03-049 Svitávka Zákupy ČHMÚ Ústí nad Labem Česká Lípa B  
246 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-03-054 Ploučnice Česká Lípa ČHMÚ Ústí nad Labem Česká Lípa A  
247 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-03-081 Robečský potok Zahrádky Povodí Ohře Chomutov Česká Lípa B  
248 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-03-100 Ploučnice Benešov nad Ploučnicí ČHMÚ Ústí nad Labem Děčín A  
248a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-04-001 Labe Děčín ČHMÚ Praha Děčín B PP
249 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-05-013 Kamenice Srbská Kamenice ČHMÚ Ústí nad Labem Děčín B  
250 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-05-027 Kamenice Hřensko ČHMÚ Ústí nad Labem Děčín A  
251 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-15-03-029 Flájský potok Český Jiřetín Povodí Ohře Chomutov Litvínov B  
264 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-01-01-0440 Odra Odry ČHMÚ Ostrava Odry A  
265 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-01-01-0750 Jičínka Nový Jičín ČHMÚ Ostrava Nový Jičín B  
266 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-01-01-0870 Husí potok Fulnek ČHMÚ Ostrava Nový Jičín B  
267 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-01-01-1410 Lubina Petřvald Povodí Odry Ostrava Kopřivnice A  
268 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-01-01-147 Ondřejnice Kozlovice Povodí Odry Ostrava Frýdek-Místek B  
269 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-01-01-1600 Odra Svinov Povodí Odry Ostrava Ostrava A PP*
269a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-01-0030 Černá Opava Mnichov ČHMÚ Ostrava Bruntál B  
270 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-01-0110 Opava Karlovice ČHMÚ Ostrava Bruntál B  
271 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-01-0370 Opava Krnov ČHMÚ Ostrava Krnov A PP*
272 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-01-0560 Opavice Krnov Povodí Odry Ostrava Krnov A PP*
273 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-01-0890 Opava Opava ČHMÚ Ostrava Opava A PP*
273a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-02-0210 Moravice Velká Štáhle Povodí Odry Ostrava Rýmařov B  
274 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-02-0270 Moravice Valšov Povodí Odry Ostrava Bruntál A  
275 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-02-0480 Černý potok Mezina Povodí Odry Ostrava Bruntál B  
276 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-02-0650 Moravice VD Kružberk Povodí Odry Ostrava Vítkov A  
277 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-02-0770 Moravice Branka u Opavy ČHMÚ Ostrava Opava A  
278 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-03-0230 Opava Děhylov Povodí Odry Ostrava Hlučín A PP*
278a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-0070 Ostravice Staré Hamry Povodí Odry Ostrava Frýdlant nad Ostravicí B  
279 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-0150 Ostravice VD Šance Povodí Odry Ostrava Frýdlant nad Ostravicí A  
280 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-0220 Čeladenka Čeladná Povodí Odry Ostrava Frýdlant nad Ostravicí B  
281 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-0420 Morávka VD Morávka Povodí Odry Ostrava Frýdek-Místek A  
283 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-0533 Ostravice Frýdek-Místek Povodí Odry Ostrava Frýdek-Místek A  
284 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-060 Olešná VD Olešná Povodí Odry Ostrava Frýdek-Místek B  
285 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-0660 Lučina VD Žermanice Povodí Odry Ostrava Frýdek-Místek A  
286 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-0820 Lučina Radvanice Povodí Odry Ostrava Ostrava B  
287 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-0830 Ostravice Ostrava Povodí Odry Ostrava Ostrava A PP*
288 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-02-0110 Odra Bohumín ČHMÚ Ostrava Bohumín A PP*


   <  1  2  3  4  5  6  7  8  9   >
Počet vyhledaných záznamů : 437
Celkový počet stránek : 9

Celkový čas dotazu : 0.347 s