Hlásná a předpovědní povodňová služba
Český hydrometeorologický ústav

Hydrologická služba - přehled hlásných profilů

Kraj Pobočka ČHMÚ Ucelená povodí ČR Kategorie  
     

Mapové zobrazení

Hlásné profily povodňové služby

Tisk stránky Profily s aktuálním měřením

Hydrologické předpovědi

Řazeno dle :

Č.p. Ev. list.
o.p.
Hydr. pořadí Tok Název stanice Provozovatel ORP Kat. Předp.
evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-15-010560-0-00 Hodonínka Štěpánov nad Svratkou Povodí Moravy Brno Bystřice nad Pernštejnem B  
372a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-15-01-096 Loučka (Bobrůvka) Skryje ČHMÚ Brno Tišnov B  
373 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-15-01-110 Loučka (Bobrůvka) Dolní Loučky ČHMÚ Brno Tišnov A  
374 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-15-01-141 Svratka Veverská Bítýška ČHMÚ Brno Kuřim A PP*
375 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-15-01-153 Svratka Brno - Poříčí Povodí Moravy Brno Brno A  
376 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-15-02-013 Svitava Rozhraní ČHMÚ Brno Svitavy B  
378 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-15-02-035 Svitava Letovice ČHMÚ Brno Boskovice A  
377 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-15-02-035 Křetínka Letovice pod přehradou Povodí Moravy Brno Boskovice A  
379 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-15-02-054 Bělá Boskovice pod přehradou Povodí Moravy Brno Boskovice A  
380 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-15-02-109 Svitava Bílovice nad Svitavou ČHMÚ Brno Šlapanice A PP*
381 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-15-03-036 Litava Brankovice ČHMÚ Brno Bučovice B  
382 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-15-03-089 Litava Rychmanov ČHMÚ Brno Šlapanice B  
383 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-15-03-114 Svratka Židlochovice ČHMÚ Brno Židlochovice A PP
384 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-01-009 Jihlava Batelov ČHMÚ Brno Jihlava B  
385 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-01-027 Jihlava Dvorce Povodí Moravy Brno Jihlava A  
386 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-01-028 Maršovský potok Hubenov pod přehradou ČHMÚ Brno Jihlava A  
387 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-01-072 Brtnice Brtnice ČHMÚ Brno Jihlava B  
388 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-01-075 Jihlava Bransouze ČHMÚ Brno Třebíč A  
389 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-01-093 Jihlava Třebíč - Ptáčov ČHMÚ Brno Třebíč A  
390 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-01-105 Jihlava Mohelno ČEZ Náměšť nad Oslavou A  
evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-02   Náměšť nad Oslavou Povodí Moravy Brno Náměšť nad Oslavou B  
391 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-02-021 Oslava Mostiště pod přehradou Povodí Moravy Brno Velké Meziříčí A  
390a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-02-021 Oslava Dolní Bory Povodí Moravy Brno Velké Meziříčí B  
392 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-02-044 Balinka Baliny Povodí Moravy Brno Velké Meziříčí A  
393 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-02-047 Oslava Velké Meziříčí Povodí Moravy Brno Velké Meziříčí A  
393a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-02-053 Oslava Nesměř ČHMÚ Brno Velké Meziříčí A  
394 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-02-101 Oslava Oslavany ČHMÚ Brno Ivančice A  
395 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-03-031 Rokytná Příštpo ČHMÚ Brno Třebíč B  
396a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-03-057 Rokytná Moravský Krumlov ČHMÚ Brno Moravský Krumlov A  
397 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-04-003 Jihlava Ivančice ČHMÚ Brno Ivančice A PP
398 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-16-04-007 Jihlava Přibice Povodí Moravy Brno Pohořelice A  
399 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-17-01-0103-0-00 Dyje VD Nové Mlýny Povodí Moravy Brno Břeclav A  
400a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-17-01-042 Trkmanka Velké Pavlovice ČHMÚ Brno Hustopeče B  
401 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-17-01-045 Dyje Ladná ČHMÚ Brno Břeclav A  
402 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-17-01-068 Kyjovka Koryčany pod přehradou Povodí Moravy Brno Kroměříž A  
403 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-17-01-074 Kyjovka Kyjov ČHMÚ Brno Kyjov B  
evidenční list odborných pokynů povodňové služby     Plaveč Povodí Moravy Brno Znojmo B  


  <<   <  4  5  6  7  8  9
Počet vyhledaných záznamů : 437
Celkový počet stránek : 9

Celkový čas dotazu : 0.016 s