Hlásná a předpovědní povodňová služba
Český hydrometeorologický ústav

Hydrologická služba - Přehled hlásných profilů

Kraj Pobočka ČHMÚ Dílčí povodí ČR Kategorie Kategorie
Mapové zobrazení

Hlásné profily povodňové služby

Tisk stránky Profily s aktuálním měřením

Hydrologické předpovědi

Řazeno dle :

Č.p. Ev. list.
o.p.
Hydr. pořadí Tok Název stanice Provozovatel ORP Kat. Předp.
215 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-12-03-0030-0-00 Labe Mělník ČHMÚ Praha Mělník A ano
217 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-12-03-0540-0-00 Úštěcký potok Vědlice Povodí Ohře Chomutov Litoměřice B
218 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-01-0140-0-00 Ohře VD Skalka Povodí Ohře Chomutov Cheb A
218a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-01-0570-0-00 Odrava Slapany - lom ČHMÚ Plzeň Cheb C
219 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-01-0660-2-00 Odrava VD Jesenice Povodí Ohře Chomutov Cheb A
221 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-01-0910-0-00 Ohře Citice Povodí Ohře Chomutov Sokolov B ano
222 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-01-1010-0-00 Svatava Kraslice Povodí Ohře Chomutov Kraslice B
223 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-01-1250-0-00 Svatava Svatava Povodí Ohře Chomutov Sokolov A ano
225 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-01-1650-0-00 Rolava Stará Role ČHMÚ Plzeň Karlovy Vary A ano
227 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-02-0210-1-00 Teplá Teplička Povodí Ohře Chomutov Karlovy Vary B ano
228 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-02-0210-2-00 Teplá VD Březová Povodí Ohře Chomutov Karlovy Vary A
229 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-02-0340-0-00 Ohře Karlovy Vary - Drahovice ČHMÚ Plzeň Karlovy Vary A ano
230 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-02-0710-0-00 Bystřice Ostrov Povodí Ohře Chomutov Ostrov B ano
233 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-03-0280-0-00 Ohře Žatec Povodí Ohře Chomutov Žatec B
234 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-03-1120-0-10 Chomutovka Třetí Mlýn Povodí Ohře Chomutov Chomutov B
235 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-04-0050-0-00 Ohře Louny ČHMÚ Ústí nad Labem Louny A ano
evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-05-0030-0-00 Labe Litoměřice - nový most ČHMÚ Praha Litoměřice C
236 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-13-05-0210-0-00 Labe Ústí nad Labem ČHMÚ Praha Ústí nad Labem A ano
239 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-01-0510-0-00 Bílina Bílina Povodí Ohře Bílina A
240 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-01-0920-0-00 Bílina Trmice ČHMÚ Ústí nad Labem Ústí nad Labem A ano
242 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-03-0145-0-00 Ploučnice Stráž pod Ralskem ČHMÚ Ústí nad Labem Česká Lípa B
244 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-03-0260-0-00 Ploučnice Mimoň ČHMÚ Ústí nad Labem Česká Lípa A
245 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-03-0490-0-00 Svitavka Zákupy ČHMÚ Ústí nad Labem Česká Lípa B ano
246 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-03-0540-0-00 Ploučnice Česká Lípa ČHMÚ Ústí nad Labem Česká Lípa A ano
248 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-03-1000-0-00 Ploučnice Benešov nad Ploučnicí ČHMÚ Ústí nad Labem Děčín A ano
248a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-04-0010-0-00 Labe Děčín ČHMÚ Praha Děčín B ano
249 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-05-0130-0-00 Kamenice Srbská Kamenice ČHMÚ Ústí nad Labem Děčín B
250 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-14-05-0270-0-00 Kamenice Hřensko ČHMÚ Ústí nad Labem Děčín A ano
251 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-15-03-0290-2-00 Flájský potok Český Jiřetín Povodí Ohře Chomutov Litvínov B
264 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-01-01-0440-0-00 Odra Odry tok ČHMÚ Ostrava Odry A
265 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-01-01-0750-0-00 Jičínka Nový Jičín ČHMÚ Ostrava Nový Jičín B
266 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-01-01-0870-0-00 Husí potok Fulnek ČHMÚ Ostrava Odry B
267 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-01-01-1410-0-00 Lubina Petřvald ČHMÚ Ostrava Kopřivnice A
268 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-01-01-1470-0-00 Ondřejnice Kozlovice Povodí Odry Ostrava Frýdek-Místek B
269 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-01-01-1600-0-00 Odra Svinov ČHMÚ Ostrava Ostrava A ano
269a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-01-0030-0-00 Černá Opava Mnichov ČHMÚ Ostrava Bruntál B
270 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-01-0110-0-00 Opava Karlovice ČHMÚ Ostrava Bruntál B
271 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-01-0370-0-00 Opava Krnov ČHMÚ Ostrava Krnov A ano
272 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-01-0560-0-00 Opavice Krnov ČHMÚ Ostrava Krnov A ano
273 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-01-0890-0-00 Opava Opava ČHMÚ Ostrava Opava A ano
273a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-02-0210-0-00 Moravice Velká Štáhle ČHMÚ Ostrava Rýmařov B
274 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-02-0270-0-00 Moravice Valšov ČHMÚ Ostrava Bruntál A
275 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-02-0480-0-00 Černý potok Mezina ČHMÚ Ostrava Bruntál B
276 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-02-0650-2-00 Moravice Kružberk pod nádrží ČHMÚ Ostrava Vítkov A
277 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-02-0770-0-00 Moravice Branka ČHMÚ Ostrava Opava A
278 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-02-03-0230-0-00 Opava Děhylov ČHMÚ Ostrava Hlučín A ano
278a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-0070-0-00 Ostravice Staré Hamry ČHMÚ Ostrava Frýdlant nad Ostravicí B
279 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-0150-2-00 Ostravice Šance pod nádrží ČHMÚ Ostrava Frýdlant nad Ostravicí A
280 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-0220-0-00 Čeladenka Čeladná Povodí Odry Ostrava Frýdlant nad Ostravicí B
281 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-0420-2-00 Morávka Morávka pod nádrží ČHMÚ Ostrava Frýdek-Místek A

<1234 5 678>
Počet vyhledaných záznamů : 385
Celkový počet stránek : 8