Hlásná a předpovědní povodňová služba
Český hydrometeorologický ústav

Hydrologická služba - Přehled hlásných profilů

Kraj Pobočka ČHMÚ Dílčí povodí ČR Kategorie Kategorie
Mapové zobrazení

Hlásné profily povodňové služby

Tisk stránky Profily s aktuálním měřením

Hydrologické předpovědi

Řazeno dle :

Č.p. Ev. list.
o.p.
Hydr. pořadí Tok Název stanice Provozovatel ORP Kat. Předp.
103 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-07-03-025 Nežárka Rodvínov ČHMÚ České Budějovice Jindřichův Hradec A ano
104 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-07-03-048 Hamerský potok Oldřiš ČHMÚ České Budějovice Jindřichův Hradec B
105 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-07-03-053 Nežárka Lásenice ČHMÚ České Budějovice Jindřichův Hradec A ano
102 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-07-03-055 Kamenice Kamenice nad Lipou Povodí Vltavy Pelhřimov B
106 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-07-03-066 Nová řeka Mláka ČHMÚ České Budějovice Třeboň B
107 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-07-03-077 Nežárka Hamr ČHMÚ České Budějovice Soběslav A ano
108 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-07-04-035 Černovický potok Tučapy Povodí Vltavy České Budějovice Soběslav B
109 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-07-04-040 Lužnice Klenovice ČHMÚ České Budějovice Soběslav A ano
109b evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-07-04-101 Smutná (Cedron) Božetice Povodí Vltavy České Budějovice Milevsko B
109d evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-07-04-104 Milevský potok Milevsko Povodí Vltavy České Budějovice Milevsko B
110 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-07-04-109 Smutná (Cedron) Rataje ČHMÚ České Budějovice Tábor A
111 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-07-04-112 Lužnice Bechyně ČHMÚ České Budějovice Tábor A ano
112 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-01-013 Vydra Modrava ČHMÚ České Budějovice Sušice A ano
113 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-01-033 Křemelná Stodůlky ČHMÚ České Budějovice Sušice A ano
114 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-01-040 Otava Rejštejn ČHMÚ České Budějovice Sušice B
115 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-01-064 Otava Sušice ČHMÚ České Budějovice Sušice A ano
116 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-01-073 Ostružná Kolinec ČHMÚ České Budějovice Sušice A ano
117 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-01-125 Otava Katovice ČHMÚ České Budějovice Strakonice A ano
118 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-02-009 Volyňka Sudslavice ČHMÚ České Budějovice Vimperk B
119 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-02-020 Spůlka Bohumilice ČHMÚ České Budějovice Vimperk B
120 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-02-041 Volyňka Němětice ČHMÚ České Budějovice Strakonice A ano
121a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-03-011 Blanice Blanický mlýn ČHMÚ České Budějovice Prachatice B ano
122 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-03-025 Blanice Podedvory ČHMÚ České Budějovice Prachatice A ano
123 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-03-027 Blanice Husinec Povodí Vltavy České Budějovice Prachatice A
124 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-03-058 Zlatý potok Hracholusky ČHMÚ České Budějovice Prachatice B
126 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-03-096 Blanice Heřmaň ČHMÚ České Budějovice Písek A ano
127 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-03-101 Otava Písek ČHMÚ České Budějovice Písek A ano
128 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-04-017 Lomnice Blatná Povodí Vltavy České Budějovice Blatná B
129 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-04-029 Lomnice Dolní Ostrovec ČHMÚ České Budějovice Písek A ano
130 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-04-044 Skalice Zadní Poříčí Povodí Vltavy České Budějovice Příbram B
131 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-04-064 Skalice Varvažov ČHMÚ České Budějovice Písek A ano
133 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-08-05-069 Mastník Radíč ČHMÚ Praha Sedlčany B
137a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-01-007 Sázava Žďár nad Sázavou ČHMÚ Praha Žďár nad Sázavou B
138 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-01-009 Sázava Sázava ČHMÚ Praha Žďár nad Sázavou A
138a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-01-032 Borovský potok Stříbrné Hory ČHMÚ Praha Havlíčkův Brod B
138b evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-01-039 Sázava Havlíčkův Brod - Pohledští Dvořáci ČHMÚ Praha Havlíčkův Brod A
140 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-01-068 Šlapanka Mírovka ČHMÚ Praha Havlíčkův Brod A
141 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-01-079 Sázava Chlístov ČHMÚ Praha Havlíčkův Brod A ano
142 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-01-110 Sázavka Josefodol ČHMÚ Praha Světlá nad Sázavou B
143 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-01-111 Sázava Světlá nad Sázavou ČHMÚ Praha Světlá nad Sázavou A
144 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-01-133 Sázava Zruč nad Sázavou ČHMÚ Praha Kutná Hora A ano
145 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-02-009 Želivka (Hejlovka) Čakovice Povodí Vltavy Praha Pelhřimov B
146a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-02-018 Bělá Radětín - Pelhřimov Povodí Vltavy Pelhřimov B
147 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-02-032 Jankovský potok Milotice Povodí Vltavy Praha Pelhřimov B
148 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-02-035 Želivka (Hejlovka) Želiv ČHMÚ Praha Humpolec B
150 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-02-069 Želivka (Hejlovka) Poříčí Povodí Vltavy Praha Pelhřimov B
151a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-02-109 Želivka (Hejlovka) Nesměřice ČHMÚ Praha Kutná Hora A
152 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-03-013 Sázava Kácov ČHMÚ Praha Kutná Hora B
154 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-03-048 Blanice Louňovice pod Blaníkem ČHMÚ Praha Vlašim B
155a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 1-09-03-091 Chotýšanka Slověnice ČHMÚ Praha Vlašim B

<12 3 45678>
Počet vyhledaných záznamů : 381
Celkový počet stránek : : 8
Celkový čas dotazu : 0.134 s