Flood forecasting service
Czech Hydrometeorological Institute

Hydrological service - Water gauging profiles list

Region CHMI office Dílčí povodí ČR Category Category
Map view

Water gauging profiles

Print page Real-time data

Hydrological forecasts

Řazeno dle :

Id. Info
o.p.
Basin number River Gauge Gauge operator ORP Cat. Forec.
287 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-01-0830-0-00 Ostravice Ostrava ČHMÚ Ostrava Ostrava A ano
288 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-02-0110-0-00 Odra Bohumín ČHMÚ Ostrava Bohumín A ano
289 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-03-0073-0-00 Olše Jablunkov ČHMÚ Ostrava Jablunkov A
290 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-03-0120-0-00 Lomná Jablunkov ČHMÚ Ostrava Jablunkov A
291 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-03-0390-0-00 Olše Český Těšín ČHMÚ Ostrava Český Těšín A ano
292 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-03-0620-2-00 Stonávka Těrlicko pod nádrží ČHMÚ Ostrava Havířov A
293 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-03-03-0740-0-00 Olše Věřňovice ČHMÚ Ostrava Bohumín A ano
294a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-02-0170-0-00 Osoblaha Osoblaha ČHMÚ Ostrava Krnov B ano
252 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-03-0020-0-00 Stěnava Meziměstí ČHMÚ Hradec Králové Broumov B
253 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-03-0220-0-00 Stěnava Otovice ČHMÚ Hradec Králové Broumov A
295 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-04-0570-0-00 Vidnavka Vidnava ČHMÚ Ostrava Jeseník B
296 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-04-0910-0-00 Bělá Mikulovice ČHMÚ Ostrava Jeseník A ano
255 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-07-0070-0-00 Lužická Nisa Proseč nad Nisou ČHMÚ Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou B
256 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-07-0150-0-00 Lužická Nisa Liberec ČHMÚ Ústí nad Labem Liberec A ano
259 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-07-0370-0-00 Lužická Nisa Hrádek nad Nisou ČHMÚ Ústí nad Labem Liberec A ano
260 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-08-0030-0-00 Mandava Varnsdorf ČHMÚ Ústí nad Labem Varnsdorf B ano
260a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-08-0030-0-00 Mandava Rumburk ČHMÚ Ústí nad Labem Rumburk B
261 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-10-0030-0-00 Smědá Bílý Potok ČHMÚ Ústí nad Labem Frýdlant A ano
261a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-10-0190-0-00 Smědá Frýdlant ČHMÚ Ústí nad Labem Frýdlant A ano
262 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-10-0200-0-00 Řasnice Frýdlant - Řasnice ČHMÚ Ústí nad Labem Frýdlant B
263 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 2-04-10-0290-0-00 Smědá Předlánce ČHMÚ Ústí nad Labem Frýdlant A ano
297a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-01-0090-0-00 Morava Vlaské ČHMÚ Ostrava Šumperk A
298a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-01-0260-0-00 Krupá Habartice ČHMÚ Ostrava Šumperk B
299 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-01-0400-0-00 Branná Jindřichov ČHMÚ Ostrava Šumperk A
301 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-01-0450-0-00 Morava Raškov ČHMÚ Ostrava Šumperk A ano
301a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-01-0610-0-00 Desná Kouty nad Desnou ČHMÚ Ostrava Šumperk B
305 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-01-0850-0-00 Desná Šumperk tok + svod ČHMÚ Ostrava Šumperk A ano
307a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-02-0410-0-00 Březná Hoštejn ČHMÚ Ostrava Zábřeh B
309 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-02-0420-0-00 Moravská Sázava Lupěné ČHMÚ Ostrava Zábřeh A ano
310 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-02-0650-0-00 Morava Moravičany ČHMÚ Ostrava Mohelnice A ano
311 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-02-0820-0-00 Třebůvka Mezihoří ČHMÚ Ostrava Moravská Třebová B
312 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-02-0970-0-00 Jevíčka Chornice ČHMÚ Ostrava Moravská Třebová B
314 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-02-1160-0-00 Třebůvka Loštice ČHMÚ Ostrava Mohelnice A ano
315 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-03-0540-0-00 Oskava Uničov ČHMÚ Ostrava Uničov B
316 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-03-1123-0-00 Bystřice Velká Bystřice ČHMÚ Ostrava Olomouc B
317 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-03-1151-0-00 Morava Olomouc-Nové Sady tok ČHMÚ Ostrava Olomouc A ano
317a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-10-03-1290-0-10 Olešnice (Kokorka) Kokory ČHMÚ Ostrava Přerov B
319 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-11-01-0110-0-00 Vsetínská Bečva Velké Karlovice ČHMÚ Ostrava Vsetín B
320 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-11-01-0180-2-00 Velká Stanovnice Karolinka pod nádrží ČHMÚ Ostrava Vsetín A
321 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-11-01-0580-0-00 Senice Ústí ČHMÚ Ostrava Vsetín B
322 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-11-01-0691-0-00 Vsetínská Bečva Vsetín ČHMÚ Ostrava Vsetín A
323 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-11-01-0880-2-00 Bystřice Bystřička pod nádrží ČHMÚ Ostrava Vsetín A
324 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-11-01-0930-0-00 Vsetínská Bečva Jarcová ČHMÚ Ostrava Valašské Meziříčí A ano
325 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-11-01-1101-0-00 Rožnovská Bečva Rožnov pod Radhoštěm ČHMÚ Ostrava Rožnov pod Radhoštěm B
326 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-11-01-1200-0-00 Rožnovská Bečva Valašské Meziříčí ČHMÚ Ostrava Valašské Meziříčí A ano
326a evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-11-02-0080-0-00 Juhyně Rajnochovice ČHMÚ Ostrava Bystřice pod Hostýnem B
327 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-11-02-0180-0-00 Juhyně Kelč ČHMÚ Ostrava Valašské Meziříčí B
328 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-11-02-0330-0-00 Bečva Teplice ČHMÚ Ostrava Hranice A
329 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-11-02-0430-0-00 Velička Hranice ČHMÚ Ostrava Hranice B
330 evidenční list odborných pokynů povodňové služby 4-11-02-0721-0-00 Bečva Dluhonice ČHMÚ Ostrava Přerov A ano

<12345 6 78>
Number of record : 381
Number of pages : 8